Agent Celny

Lokalizacja: Chełm

W ramach realizacji nowego projektu, który rozpocznie się w I kwartale 2022 r. poszukujemy dwóch pracowników do nowo otwartej lokalizacji w miejscowości Chełm, woj. lubelskie.

Poszukiwane stanowisko Agent Celny

Zakres obowiązków:

  • Obsługa celna Klientów - dokonywanie zgłoszeń celnych,
  • Weryfikacja dokumentów wymaganych przy dokonywaniu zgłoszeń celnych,
  • Zgłaszanie do odprawy celnej towaru zgodnie ze standardami firmy,
  • Monitoring procesów w oparciu o system komputerowy,
  • Reagowanie na interwencje i reklamacje Klientów.

Wymagania:

  • Aktualny wpis na listę Agentów Celnych (obligatoryjnie),
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku agenta celnego,
  • Znajomość prawa celnego,
  • Doświadczenie w dokonywaniu zgłoszeń celnych w procedurze uproszczonej/zwykłej (import/eksport/T1),
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, języka rosyjskiego,
  • Umiejętność komunikacji i budowania relacji,
  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych.

Co oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,
  • Praca w systemie jednozmianowym,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych tj. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinasowanie do wypoczynku.

Nie zwlekaj, dołącz do nas!

Prosimy o przesłanie aplikacji CV przez za pomocą portalu OLX przez funkcję aplikuj.

Agent Celny - C. Hartwig Gdynia S.A. Chełm • OLX.pl