Transport drogowy
Transport drogowy

Transport drogowy

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie samochodowego transportu drogowego oraz spedycji FTL i LTL w ruchu krajowym i międzynarodowym. Transporty realizujemy w oparciu o znaczącą flotę własną oraz przewoźników kontraktowych.

 

Ponad 150 przewoźników kontraktowych w stałej współpracy. Ponad 500 dostępnych samochodów.

Dysponujemy wszystkimi rodzajami środków transportu.
Nasze specjalizacje FTL i LTL obejmują transporty do/z:

  • wszystkie kraje Unii Europejskiej,
  • Norwegia, Szwajcaria, Turcja,
  • Rosja, Białoruś, Ukraina, Mołdawia,
  • Kazachstan, Gruzja, Azerbejdżan, Kirgistan.

Nasza sieć oddziałów, obejmująca operacyjnie cały kraj, gwarantuje najlepszą obsługę z uwzględnieniem specyficznych, regionalnych i branżowych uwarunkowań i potrzeb naszych Klientów.

Specjalizujemy się w przewozach wszystkich towarów neutralnych, spożywczych, niebezpiecznych (ADR) oraz wymagających kontrolowanej temperatury podczas transportu.

Posiadamy wszystkie rodzaje wymaganych ubezpieczeń oraz certyfikowany Wewnętrzny System Kontroli (WSK), który umożliwia nam realizację zleceń dotyczących obrotu zagranicznego towarami podwójnego zastosowania.

Realizujemy również trudne, indywidualne zlecenia w oparciu o specyficzne potrzeby naszych klientów, w tym w systemie Just In Time.

Zapewniamy 99% terminowości odbiorów i dostaw, monitoring na każdym etapie realizacji usług transportowych, atrakcyjne i konkurencyjne stawki przewozowe oraz pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań transportowych.