Spedytor Morski (FCL)

Lokalizacja: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • realizacja usług spedycyjnych pełnokontenerowych w eksporcie i imporcie,

  • doradztwo i aktywne budowanie relacji biznesowych z klientami,

  • stały kontakt i uzgadnianie warunków współpracy z partnerami (armatorzy, operatorzy portowi, firmy kontrolne)

  • przygotowanie dokumentacji przewozowej oraz celno-spedycyjnej i wsparcie Agentów Celnych w dystrybucji dokumentacji urzędowej

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku spedytora,

  • praktyczna wiedza i umiejętności w prowadzeniu dokumentacji spedycyjnej,

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację branżową,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • komunikatywność,

  • samodzielność w działaniu,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność,

  • skrupulatność

To oferujemy

  • To, co możemy Ci zaoferować, to przede wszystkim praca w firmie o jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spedycyjnym w Polsce. Jesteśmy dumni z naszej 160-letniej historii, która niesie za sobą wiedzę, doświadczenie, know-how i wolumen. Pracujemy w oparciu o umowę o pracę.