Operator wózka widłowego - Sztauer

Lokalizacja: Chełm

W ramach realizacji nowego projektu, który rozpocznie się w I kwartale 2022 r. poszukujemy 2 pracowników do nowo otwartego magazynu w miejscowości Chełm, woj. lubelskie.

Poszukiwane stanowiska:

Operator Wózka widłowego - Sztauer

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie, oznaczanie, przechowywanie oraz wydawanie materiałów / towarów z magazynu,
  • praca przy użyciu wózka widłowego,
  • zabezpieczanie przed uszkodzeniem materiałów / towarów w sposób odpowiedni do ich właściwości,
  • rozładunek / załadunek dostaw i wysyłek,
  • sprawdzanie zgodności stanu faktycznego towarów z dokumentacją,
  • posługiwanie się dokumentacją magazynową oraz rejestrację w programie ruchów magazynowych.

Wymagania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w obszarze magazynowym,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) - I WJO lub II WJO,
  • chęć długofalowej współpracy,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • dokładność i solidność w wykonywaniu obowiązków

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/ umowa o pracę,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • możliwość kreowania atmosfery miejsca pracy od podstaw,
  • pakiet świadczeń dodatkowych przy umowie o pracę (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinasowanie do wypoczynku).

Nie zwlekaj i dołącz do nas!

Prosimy o przesłanie aplikacji CV przez za pomocą portalu OLX przez funkcję aplikuj.

Operator wózka widłowego - Sztauer Chełm • OLX.pl