Koordynator magazynu- lider zespołu

Lokalizacja: Chełm

W ramach realizacji nowego projektu, który rozpocznie się w I kwartale 2022 r. poszukujemy pracownika nadzorującego do nowo otwartego magazynu w miejscowości Chełm, woj. lubelskie.

Poszukiwane stanowisko Koordynator magazynu - lider zespołu

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ewidencji przyjęć towarów,
  • Obsługa wejść i rozchodów wewnątrz produkcyjnych,
  • Gospodarka towarowa produktów i surowców, oraz nadzór nad ich magazynowaniem
  • Realizacja celów operacyjne w obszarze logistyki i planowania, w szczególności: terminowej realizacji projektów, poziomu zapasów magazynowych,
  • Nadzór nad ilością komponentów w magazynie,
  • Wspieranie przy wdrażaniu nowych projektów,
  • Tworzenie gospodarki magazynowej/ magazynowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 roku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość programów MS Word, MS Excel, Power Point,
  • Inicjatywa w działaniu, wysoka motywacja oraz umiejętność działania w sytuacjach zmiennych, dynamicznych,
  • Doświadczenie pracy w systemach ERP (mile widziane),
  • Orientacja na cele,
  • Umiejętność ustalania jasnych celów i priorytetów,
  • Chęć ciągłego uczenia się oraz umiejętność dzielenia się pozyskaną wiedzą,
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych oraz otwartość na przyjmowanie i właściwe wykorzystanie informacji zwrotnej,
  • Proaktywna postawa w planowaniu własnego rozwoju,
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - I WJO lub II WJO

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/ umowa o pracę,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • możliwość kreowania atmosfery miejsca pracy od podstaw,
  • pakiet świadczeń dodatkowych przy umowie o pracę (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinasowanie do wypoczynku).

Szukasz kreatywnego i dynamicznego stanowiska, na którym będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności i budować zgrany zespół?

Nie zwlekaj i dołącz do nas!

Prosimy o przesłanie aplikacji CV przez za pomocą portalu OLX przez funkcji aplikuj.

Koordynator magazynu - lider zespołu Chełm • OLX.pl