Agent Celny

Lokalizacja: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i prowadzenie sprawnej obsługi celnej towarów

  • sprawdzanie zgodności dokumentów według obowiązujących przepisów prawa celnego

  • kompletowanie dokumentów do odprawy celnej (zgłaszanie towarów do odprawy, kontrola przebiegu odprawy)

  • współpraca z Urzędem Celnym w celu zapewnienia sprawnej odprawy celnej

  • obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne, prawnicze lub transport/logistyka)

  • uprawnienia/ wpis do ewidencji agentów celnych

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • dyspozycyjność (praca zmianowa, w tym w nocy i w dni wolne)

  • dokładność, skrupulatność, konsekwencja

  • dobra znajomość MS Excel

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w przyszłości możliwość pracy w pełnym wymiarze etatu)

  • doskonałą atmosferę pracy w gronie specjalistów

  • pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, dofinasowanie do wypoczynku, Pracowniczy Program Emerytalny)

Praca Agent Celny, C.Hartwig Gdynia S.A., Gdynia (pracuj.pl)