Specjalista/tka ds. Sprzedaży Spedycji Lotniczej

Lokalizacja: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy handlowców zainteresowanych pracą w dziale zajmującym się pozyskiwaniem klientów i sprzedażą usług spedycji lotniczej i morskiej.

  • Naszą ofertę kierujemy do osób, które posiadają doświadczenie w sprzedaży frachtu lotniczego i współpracowały z polskimi i zagranicznymi klientami biznesowymi.

Jeśli:

- zajmujesz się sprzedażą usług spedycji lotniczej oraz morskiej , lubisz pozyskiwać nowych klientów i chcesz się rozwijać,

- wypracowałeś własny skuteczny styl pracy, w którym jesteś samodzielny i konsekwentny,

- i szukasz przyjaznego środowiska zawodowego

to C. Hartwig będzie dla Ciebie interesującym miejscem pracy!

To oferujemy

  • Przede wszystkim swobodę w realizacji zadań. Nie będziemy Ci wskazywać regionu pracy ani narzucać ilości spotkań czy telefonów. Możesz pracować tak, jak lubisz oraz realizować sprzedaż w sposób, w którym czujesz się pewnie.

  • Stosujemy prosty, transparentny i niezwykle przyjazny system prowizyjny.

  • Szukamy ludzi z doświadczeniem, ale nie rzucimy Cię na głęboką wodę. Zapewniamy wdrożenie i wsparcie merytoryczne tak długo, jak będziesz tego potrzebował.

  • Jeśli odpowiada Ci praca w takich warunkach i czujesz, że to może być Twoje miejsce – nie wahaj się i aplikuj.