Spedytor Drogowy

Lokalizacja: Katowice

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w spedycji krajowej i międzynarodowej. Jeśli posiadasz doświadczenie w planowaniu i koordynowaniu aut podwykonawców to ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Będziesz przyjmować i realizować zlecenia spedycyjne w transporcie drogowym, przygotowywać i prowadzić niezbędną dokumentację. Będziesz rozwijać i dbać o współpracę z naszymi klientami. Twoja praca będzie również obejmowała pozyskiwanie i rozszerzanie współpracy z podwykonawcami oraz kontakty z partnerami naszej firmy.

Nasze wymagania

Idealny kandydat na to stanowisko to osoba, która posiada doświadczenie w organizacji transportów zarówno krajowych jak i międzynarodowych oraz w planowaniu aut.

Niemniej ważna będzie umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientami oraz podwykonawcami (przewoźnikami), otwartość i inicjatywa w działaniu oraz umiejętność i chęć pracy w zespole.

To oferujemy

Marka C. Hartwig Gdynia jest najstarszą i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży. Mamy swoją tożsamość i historię, z której jesteśmy dumni. Solidne narzędzia takie jak know-how czy volumen otwierają niejedne drzwi i naprawdę pomagają w pozyskiwaniu zleceń spedycyjnych.

Pracujemy w oparciu o umowę o pracę i oferujemy benefity, takie jak prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, a dla aktywnych karta multisport.