Asystent/-ka Spedytora Morskiego

Lokalizacja: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w realizacji usług spedycyjnych pełnokontenerowych w eksporcie

  • doradztwo i aktywne budowanie relacji biznesowych z klientami

  • stały kontakt i uzgadnianie warunków współpracy z partnerami (armatorzy, operatorzy portowi, firmy kontrolne)

  • przygotowanie dokumentacji przewozowej

Nasze wymagania

  • chęć rozwoju w kierunku samodzielnego spedytora

  • wiedza teoretyczna w prowadzeniu dokumentacji spedycyjnej

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację jest warunkiem koniecznym

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • umiejętność współpracy oraz pracy w zespole

  • skrupulatność

  • znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kategorii „B”

To oferujemy

  • samodzielne, eksperckie stanowisko pracy

  • możliwość zdobywania doświadczenia i stania się ekspertem na rynku

  • praca w firmie o jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spedycyjnym w Polsce

  • koleżeńską atmosferę pracy i bezpośrednią kulturę pracy

  • pracujemy tylko w oparciu o umowę o pracę