Specjalista/Specjalistka Sprzedaży Produktu FTL

Lokalizacja: Cała Polska

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów kluczowych/strategicznych na rynkach zagranicznych

  • Analizowaniem trendów rozwoju i działań w konkurencji w obszarze sprzedaży produktu

  • Poszukiwaniem nisz rynkowych oraz potencjalnych nowych rynków

  • Kreowaniem oraz wdrażaniem nowych rozwiązań w procesie sprzedaży i obsługi klienta

  • Współpraca z działami operacyjnymi firmy w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientów

Nasze wymagania

  • Znajomość branży TSL

  • Minimum 1-roczne doświadczenie w sprzedaży usług TSL – doświadczenie w branży drogowej mile widziane

  • Nastawienie na realizację celów

  • Komunikatywność, kultura osobista, umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i negocjacje z klientami

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku usług TSL

  • Stabilne oraz konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Możliwość częściowej pracy w formie zdalnej

  • Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód służbowy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie z ponad 160-cio letnim doświadczeniem