Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Projektów Logistycznych

Lokalizacja: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy handlowców zainteresowanych pracą w dziale zajmującym się pozyskiwaniem klientów i sprzedażą projektów logistycznych.

Nasze wymagania

  • Handel nie jest Ci obcy- masz doświadczenie w sprzedaży,

  • Lubisz pozyskiwać nowych klientów i chcesz się rozwijać,

  • Znasz dobrze język angielski,

  • Konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celu są Twoimi domenami,

  • Szukasz przyjaznego środowiska zawodowego, w którym będziesz miał możliwość nauki od najlepszych.

Mile widziane

  • Znajomość języka rosyjskiego.

To oferujemy

  • Przede wszystkim swobodę w realizacji zadań. Nie będziemy Ci wskazywać regionu pracy ani narzucać ilości spotkań czy telefonów. Możesz pracować tak, jak lubisz oraz realizować sprzedaż w sposób, w którym czujesz się pewnie.

  • Stosujemy prosty, transparentny i niezwykle przyjazny system prowizyjny.

  • Szukamy ludzi z doświadczeniem, ale nie rzucimy Cię na głęboką wodę. Zapewniamy wdrożenie i wsparcie merytoryczne tak długo, jak będziesz tego potrzebował.

  • Jeśli odpowiada Ci praca w takich warunkach i czujesz, że to może być Twoje miejsce – nie wahaj się i aplikuj!