Asystent/-ka Spedytora Drogowego

Lokalizacja: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w realizacji zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie drogowym

  • Planowanie i koordynowanie aut podwykonawców

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

  • Pozyskiwanie i rozszerzanie współpracy z podwykonawcami

  • Budowanie stałych i profesjonalnych relacji z klientami

  • Stały kontakt i współpraca z kierowcami

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Osoba energiczna otwarta, która posiada chęć rozwoju i zdobywania doświadczenia w organizacji transportów międzynarodowych oraz w zarządzaniu autami podwykonawców

  • Pracownik, który będzie dbał i rozwijał współpracę z naszymi klientami.

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację jest warunkiem koniecznym

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Skrupulatność

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Samodzielne, eksperckie stanowisko pracy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i stania się ekspertem na rynku usług transportu drogowego

  • Praca w firmie o jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spedycyjnym w Polsce

  • Koleżeńską atmosferę pracy i bezpośrednią kulturę pracy

  • Umowę o pracę