Spedytor Drogowy

Lokalizacja: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie drogowym

  • Planowanie i koordynowanie aut podwykonawców

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

  • Pozyskiwanie i rozszerzanie współpracy z podwykonawcami

  • Budowanie stałych i profesjonalnych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Osoby energicznej, otwartej, która posiada doświadczenie w organizacji transportów międzynarodowych oraz w zarządzaniu autami podwykonawców

  • Pracownika, który będzie dbał i rozwijał współpracę z naszymi klientami.

  • Kandydata samodzielnego, proponującego własne rozwiązania

  • Dobrego współpracownika, który lubi dzielić się wiedzą i dobrze odnajduje się w pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Skrupulatność

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu aut

  • Dużym atutem byłoby posiadanie własnej bazy klientów i przewoźników

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego

To oferujemy

  • Samodzielne, eksperckie stanowisko pracy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i stania się ekspertem na rynku usług transportu drogowego

  • Praca w firmie o jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spedycyjnym w Polsce

  • koleżeńską atmosferę pracy i bezpośrednią kulturę pracy

  • Pracujemy tylko w oparciu o umowę o pracę

  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. dofinansowanie karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej

Dlaczego C. Hartwig Gdynia SA?

Marka C. Hartwig Gdynia jest najstarszą i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży. Mamy swoją tożsamość i historię, z której jesteśmy dumni. Solidne narzędzia takie jak know-how czy volumen otwierają niejedne drzwi i naprawdę pomagają w pozyskiwaniu zleceń spedycyjnych.
Pracujemy w oparciu o umowę o pracę i oferujemy benefity, takie jak prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, a dla aktywnych karta multisport.