Spedytor Drogowy

Lokalizacja: Katowice

Twój zakres obowiązków:

  • Realizowanie zleceń spedycyjnych w transporcie drogowym krajowym oraz międzynarodowym
  • Planowanie i koordynowanie aut podwykonawców
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • Pozyskiwanie i rozszerzanie współpracy z podwykonawcami
  • Budowanie stałych i profesjonalnych relacji z klientami

Poszukujemy:

  • Osoby energicznej, otwartej, która posiada doświadczenie w organizacji transportów międzynarodowych oraz w zarządzaniu autami podwykonawców
  • Pracownika, który będzie dbał i rozwijał współpracę z naszymi klientami.
  • Kandydata samodzielnego, proponującego własne rozwiązania
  • Dobrego współpracownika, który lubi dzielić się wiedzą i dobrze odnajduje się w pracy w zespole

To oferujemy:

  • Samodzielne, eksperckie stanowisko pracy
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i stania się ekspertem na rynku usług transportu drogowego
  • Praca w firmie o jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spedycyjnym w Polsce
  • koleżeńską atmosferę pracy i bezpośrednią kulturę pracy
  • Pracujemy tylko w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. dofinansowanie karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej

Dlaczego C. Hartwig Gdynia SA?

Marka C. Hartwig Gdynia jest najstarszą i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży. Mamy swoją tożsamość i historię, z której jesteśmy dumni. Solidne narzędzia takie jak know-how czy volumen otwierają niejedne drzwi i naprawdę pomagają w pozyskiwaniu zleceń spedycyjnych.Pracujemy w oparciu o umowę o pracę i oferujemy benefity, takie jak prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, a dla aktywnych karta multisport.