Przegląd prywatności

Specjalista ds. Dokumentacji Magazynowej

Lokalizacja: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja operacji magazynowych w systemie WMS (przyjmowanie/wydawanie towaru) zgodnie ze zleceniami od Spedytorów/Klientów
  • dokumentacja aktualnych stanów zasobów magazynowych
  • przygotowywanie raportów/zestawień dla Spedytora/Klienta
  • rozliczanie operacji magazynowych i wystawianie faktur dla Klienta/ not wewnętrznych na inne działy
  • stały kontakt ze Spedytorami/Klientami (wewnętrznymi i zewnętrznymi) przy obsłudze zleceń magazynowych
  • windykacja należności od Klientów zgodnie z wewnętrznymi regulacjami
  • wydawanie pełnej dokumentacji (dokumenty PZ, WZ, dokumenty celne) potrzebnej Kierowcom, którzy dostarczyli/odebrali towar z magazynu
  • przesyłanie Spedytorom/Klientom potrzebnych dokumentów potwierdzających realizację zlecenia

Nasze wymagania

  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • uporządkowanie, systematyczność i dobra organizacja pracy własnej
  • doświadczenie w pracy z Klientem

To oferujemy

  • Bliską współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • Pracę opartą wyłącznie na umowie o pracę, zapewniającą pełne bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w firmie o jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spedycyjnym w Polsce
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy w zespole pełnym pasji
  • Nowoczesne i niezawodne narzędzia pracy, które ułatwią Twoje codzienne obowiązki
  • BENEFITY:
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • ubezpieczenie na życie
    • spotkania integracyjne
    • program emerytalny
    • brak dress code’u
    • kawa / herbata
    • strefa relaksu
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • dofinansowanie wypoczynku
    • dodatek świąteczny
    • program rekomendacji pracowników
    • inicjatywy dobroczynne
    • dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego

Link do rekrutacji à  https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=77b3e58072574649be3403664610931d